upravený rozpis

Dámy a pánové,

upravenou verzi rozpisu najdete zde. Ještě může dojít k posunům v časech (pokud se někdo odhlásí). Den vašich státnic se už měnit nebude (v případě nouze bych Vám volala a domlouvali bychom se).

V den státnic se dostavte alespoň o 30 minut dřív. Prvnímu v pořadí stačí pár minut. Přineste si psací potřeby a vlastní pití. Hodí se také špunty do uší. Na potítku máme k dispozici sluchátka. Pro studenty navazujícího studia je na potítku k dispozici RVP pro základku, gymnázium a případně střední odbornou školu. S sebou si můžete vzít také svůj seznam literatury (bude se o něm mluvit).

Nezapomeňte na rozumné stravování a pitný režim a hlavně na dostatečný spánek před zkouškou!