Závěrečné práce

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

v příloze k tomuto oznámení najdete *seznam témat závěrečných prací pro AR 2015/2016 pro obory garantované KFL* (tj. Bc - Humanitní studia se zaměřením na vzdělávání, Bc - Filosofie humanitních věd, Mgr. - Občanská výchova pro ZŠ).

Pokud si nějaké téma vyberete, neváhejte a kontaktujte co nejdříve uvedeného vedoucího práce a domluvte se s ním na dalším postupu. Znovu v této souvislosti připomínáme, že *můžete přijít i s návrhem na vlastní téma, ale aby dané téma mohlo být přijato, musí splnit následující požadavky*:

  1. musí korespondovat s oborem Vašeho studia 
  2. musí být dostatečně konkrétní a uchopitelné
  3. musí korespondovat s odborným zaměřením vedoucí/ho práce.
Rovněž připomínáme, že každý "potencionální vedoucí práce má právo upřednostnit témata, která vypisuje prostřednictvím zveřejněného seznamu témat závěrečných prací".
doc. PhDr. David Václavík, Ph.D. - vedoucí KFL

Požadavky a termíny

Formulář s názvem "Podklad k zadání závěrečné práce" vygenerujte přes stag a nechte podepsat Vaším vedoucím práce. Svým podpisem stvrzuje, že souhlasí s tímto zadáním. Vy se na formulář také podepište, někam do rohu přidejte kontakt na Vás (e-mail, který opravdu čtete, tel. číslo) a odevzdejte na sekretariátu KFL do konce 16. kalendářního týdne nebo do konce 49. týdne. Pokud bude Vaše zadání v pořádku, bude zpracováno a předáno k podpisu děkanovi fakulty. K jeho vyzvednutí se dostavte po výzvě, která se objeví v aktualitách zhruba po dvou měsících. Zadání závěrečné práce je důležitý dokument, bez kterého nemůžete práci začít ani ji později odevzdat. K originálu se podle toho chovejte.

Návrhy témat pro AR 2017/2018 naleznete ZDE.

Kontakt

Doručovací adresa:
Technická univerzita v Liberci
Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická
Katedra filosofie
Studentská 2, 46117, Liberec 1

Sídlo:
Budova P, 3. NP, Komenského 314, 46001, Liberec 1

Tajemnice katedry:
Stanislava Exnerová
+420 48 535 4258
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.