Konzultační hodiny doc. Václavíka

Konzultační hodiny doc. Václavíka v ZS 2021 se budou konat v úterý od 10,30 do 11,30.

Konzultační hodiny dr. Brabce

Konzultační hodiny dr. Brabce probíhají v ZS 20/21 vždy ve čtvrtek v čase 12.15 - 13.15 hod.

Rozpis k SZZ - 8. - 9. září 2021

Studentky a studenti,

rozpis k SZZ na září 2021 najdete ZDE.

Někteří už mi poslali seznam literatury, ostatní ho obratem pošlete! Platí to i pro ty, kteří se například odhlašovali v červnu a seznam tehdy poslali. Pošlete prosím znovu.

Budete-li mít nějaké dotazy, směle se ptejte (nejlépe e-mailem).

S. Exnerová

Úprava rozpisu k SZZ č. 1

U komise pro OV došlo ke změně! Časy se posouvají - viz ZDE.

S.E.

Předběžný rozpis k SZZ - červen 2021

Studentky a studenti,

předběžný rozpis k SZZ naleznete ZDE. Do státnic může dojít ještě k drobným změnám, takže sledujte web KFL.

V den státnic se dostavte do budovy P (podle místnosti buď do 3. nebo 1. patra) maximálně 10 minut předem. Budeme se snažit, aby všechno běželo "na minutu". Po půlhodinové přípravě bude následovat obhajoba a zkouška (nebo jen zkouška) a hned poté se dozvíte výsledek.

S sebou si přineste vlastní psací potřeby a vlastní pití. Respirátor zakrývající dýchací cesty (nos a ústa) je povinný. Předložit budete muset nejen občanský průkaz nebo studentskou kartu, ale také doklad o negativním testu/prodělaném onemocnění/očkování.  Podrobnosti si přečtěte v dokumentu ZDE.

Pokud byste se cítili nemocní, bez problémů Vás od státnic odhlásíme, takže termín neztratíte (stačí e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Dotazy můžete posílat na stejnou adresu.

S. Exnerová

| Aktuality

Rozhovor s PhDr. Lenkou Václavíkovou, Ph.D.

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rádi bychom Vám doporučili nový podcast FP TUL. Pořad se jmenuje PedCast a v jeho druhém dílu si můžete poslechnout rozhovor s členkou naší katedry Dr. Lenkou Václavíkovou. Rozhovor si můžete poslechnout zde: https://anchor.fm/fp-tul/episodes/Lenka-Vclavkov-o-genderov-problematice-i-dopadech-lockdownu-na-nai-psychiku-evr874?fbclid=IwAR3uAm4phSWNace386QQrF73YCxz842SfwUbzWeeH3q9n8lw2zOYoqSkzbQ.

KH Dr. Hrabákové 4.5.2021

Online konzultační hodiny  dr. Hrabákové v úterý 4.5. se ruší. Náhradní konzultace tento týden po dohodě mailem. Děkuji za pochopení.

Doručovací adresa:
Technická univerzita v Liberci