Rozpis k SZZ (časy)

Podrobný rozpis k SZZ ve dnech 26. - 27. ledna najdete ZDE.

S.E.

Rozpis k szz

Studentky a studenti,

státní závěrečné zkoušky jsou plánovány na 26. a 27. ledna. Předběžný rozpis naleznete ZDE.

Počítejte s tím, že časy se mohou změnit (především v souvislosti s případným odhlášením ze státnic). Časy v průběhu víkendu vložím. První student/ka u komise jde na přípravu v 9.00 hod.!  Pokud víte, že se  do Liberce na tento čas nedostanete, ozvěte se. Ostatní samozřejmě přicházejí na svoje plánované časy. Není žádoucí, aby se studenti v budově shlukovali a dlouho zdržovali. Pokud by došlo k nějakým změnám, občas také studentům telefonuji. Nelekejte se, jde vždy o domluvu.

Sledujte webové stránky fakulty a katedry filosofie, abyste měli aktuální informace i k opatřením souvisejím s covidem.

Na stejnou adresu můžete psát i dotazy ke státnicím.

Počítejte s tím, že musíte mít respirátor, vlastní psací potřeby, vlastní pití.

S. Exnerová

Dr. Hrabáková - konzultační hodiny

Poslední prezenční konzultační hodiny dr. Hrabákové se konají ve středu 27.10.

Ve středu 3. 11. se konzultace ruší.

Od 8. 11. do odvolání se konzultace konají každou středu od 9:15 do 10:15 online na meet.google.com/nfg-qhpv-eps

(odkaz najdete též v kontaktech na stránkách KFL).

S díky za pochopení

L. Hrabáková

Konzultační hodiny doc. Václavíka

Konzultační hodiny doc. Václavíka v ZS 2021 se budou konat v úterý od 10,30 do 11,30.

Konzultační hodiny dr. Brabce

Konzultační hodiny dr. Brabce probíhají v ZS 20/21 vždy ve čtvrtek v čase 12.15 - 13.15 hod.

Rozpis k SZZ - 8. - 9. září 2021

Studentky a studenti,

rozpis k SZZ na září 2021 najdete ZDE.

Někteří už mi poslali seznam literatury, ostatní ho obratem pošlete! Platí to i pro ty, kteří se například odhlašovali v červnu a seznam tehdy poslali. Pošlete prosím znovu.

Budete-li mít nějaké dotazy, směle se ptejte (nejlépe e-mailem).

S. Exnerová

Úprava rozpisu k SZZ č. 1

U komise pro OV došlo ke změně! Časy se posouvají - viz ZDE.

S.E.

Doručovací adresa: