V rozpisu došlo ještě k malé změně: ve čtvrtek 6. 6. půjde ve 13.30 na přípravu mgr. Turek. Paní Jedlánková půjde na přípravu v 15.10 hod. Postrádám její seznam literatury! Bez něj to nepůjde...

S. E.

Dámy a pánové,

upravenou verzi rozpisu najdete zde. Ještě může dojít k posunům v časech (pokud se někdo odhlásí). Den vašich státnic se už měnit nebude (v případě nouze bych Vám volala a domlouvali bychom se).

V den státnic se dostavte alespoň o 30 minut dřív. Prvnímu v pořadí stačí pár minut. Přineste si psací potřeby a vlastní pití. Hodí se také špunty do uší. Na potítku máme k dispozici sluchátka. Pro studenty navazujícího studia je na potítku k dispozici RVP pro základku, gymnázium a případně střední odbornou školu. S sebou si můžete vzít také svůj seznam literatury (bude se o něm mluvit).

Nezapomeňte na rozumné stravování a pitný režim a hlavně na dostatečný spánek před zkouškou!

Vážení,

předběžný rozpis ke státnicím naleznete ZDE.

Pokud byste si všimli nějaké chyby, prosím ozvěte se emailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Sledujte dál web KFL. Rozpis bude ještě podrobnější na jednotlivé časy.

Kdo neodevzdal literaturu, ať tak bleskově učiní nebo se odhlásí od szz.

9.5. a 16.5. se konzultační hodiny dr. Hrabákové ruší.

Náhradní termín lze dohodnout individuálně. S díky za pochopení

L. Hrabáková

Vážení,

SZZ se budou konat ve dnech 6., 7. a 18. června 2024.

Na webu fakulty z nějakých důvodů prozatím chybí okruhy pro navazující studium učitelství pro střední školy a 2. stupeň ZŠ. Najdete je nouzově ZDE.

Přikládám formulář pro navazující studium ZDE. Formulář pro bakaláře je ZDE.

Seznam literatury posílejte  nejpozději do 20. května na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Závěrečné práce nevyžadujeme vytištěné.

Posudky k závěrečným pracem si vyžádejte elektronicky od vedoucích práce.

S.E.

Konzultační hodiny dr. Hrabákové se s platností od 8. 4. přesunují z pondělí na čtvrtek. Čas zůstává stejný.

L. Hrabáková

rozpis s časy najdete ZDE

Ke státnicím si přineste občanský průkaz, psací potřeby a pití. Literaturu a posudky si sami tiskneme, práci máme elektronicky. Prezentaci práce nemusíte mít v elektronické podobě.

Před státnicemi se snažte dobře se vyspat, normálně jíst a nezanedbávat pitný režim. Chcete, aby váš mozek dobře fungoval!