KHI/OC20F Upřesňující informace

Vážení studenti,

po objevení chyby ve STAGU chceme předejít nedorozuměním týkajícím se společné výuky pro KHI a KFL. Zkratka KHI/OC20F se nyní zorbazuje ve STAGu omylem, v letošním roce je plně nahrazena zkratkou KHI/OC20Z, vzhledem k tomu, že zkratka figuruje ve studiních plánech obou kateder, níže je přiložen postup, jak si ji zapisovat/nezapisovat.

Základní poučka je, že nelze dostat 2x kredity za předmět OC20Z. Nelze dostat kredity zároveň za zkratku OC20Z a OC20F. Zkratka OC20F se nyní zorbazuje ve STAGu omylem, v letošním roce je plně nahrazena zkratkou OC20Z.

Konkrétní postup:

- studenti/studentky ZSV ve druhém ročníku (kteří nestudují jako druhý obor Dějepis) si zapisují jako povinný předmět OC20Z (slouží i jako náhrada za OC20F).

- studenti/studentky Dějepisu ve druhém ročníku (kteří nemají druhý obor na Katedře filozofie) si OC20Z nezapisují (zapíší si ho až ve třetím ročníku)

- studenti/studentky Dějepisu (kteří studují druhý obor na Katedře filozofie) si ve druhém ročníku OC20Z ani OC20F nezapisují, namísto tohoto povinného předmětu si doplní chybějící kredity dle tohoto pokynu ve studijním plánu: "Chybějící kredity si doplní volitelnými předměty."

- studenti/studentky Dějepisu ve třetím ročníku (ať už studují druhý obor na Katedře filozoie, nebo ne) si zapisují OC20Z.

Studijní plán naleznete na stránce https://www.fp.tul.cz/student/informace-ke-studiu

Vždy vycházíte ze studijního plánu aktuálního pro první ročník Vašeho studia, takže pokud jste začali studovat v září/říjnu 2021, pak je pro celé vaše studium  relevantní studijní plán pro akademický rok 2021/2022 (https://www.fp.tul.cz/images/_00_00_MK_21_22_all_final_web_aktualizace_harmonogramu_z__26_04.pdf)

P.S: Předmět OC20Z byl vytvořen tak, aby v PŘEDEPSANÝCH ročnících (dle studijního plánu) na KFL i KHI nekolidoval s jinými POVINNÝMI předměty, pokud se něco takového přihodí, kontaktujte tajemníka KHI na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.