Okruhy k SZZ - doplnění informací o seznamu literatury pro NMGR. ZSV pro SŠ a 2. stupeň ZŠ

V okruzích pro SZZ v programu navazujícího studia "Učitelství pro SŠ a 2. stupeň ZŠ" (N0114A300106) byly doplněny informace o požadavcích na seznam přečtené literatury:

Součástí teoretické části bude i rozprava nad odbornou literaturou uvedenou v seznamu literatury, který musí každý student/ka odevzdat s předstihem. Seznam musí obsahovat min. 2 knihy ke každému okruhu, celkem tedy 20 publikací. Knihy si může vybrat za a) z povinné, případně doporučené literatury uvedené v sylabech povinných a povinně volitelných kurzů, pokud tento titul není uveden mezi povinnou literaturou ke SZZ (viz oddíl Literatura tohoto dokumentu), nebo za b) z přiloženého seznamu rozšiřující literatury ke SZZ (viz oddíl Literatura tohoto dokumentu). Povinná literatura se do tohoto seznamu nepočítá! Neznalost titulů uvedených v odevzdaném seznamu literatury může být důvodem ke snížení celkového hodnocení SZZ.

Celý text doplněných okruhů naleznete ZDE. Seznamy literatury zasílejte na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Na webu fakulty budou materiály aktualizovány.

kfl