Rozpis k szz

Studentky a studenti,

státní závěrečné zkoušky jsou plánovány na 26. a 27. ledna. Předběžný rozpis naleznete ZDE.

Počítejte s tím, že časy se mohou změnit (především v souvislosti s případným odhlášením ze státnic). Časy v průběhu víkendu vložím. První student/ka u komise jde na přípravu v 9.00 hod.!  Pokud víte, že se  do Liberce na tento čas nedostanete, ozvěte se. Ostatní samozřejmě přicházejí na svoje plánované časy. Není žádoucí, aby se studenti v budově shlukovali a dlouho zdržovali. Pokud by došlo k nějakým změnám, občas také studentům telefonuji. Nelekejte se, jde vždy o domluvu.

Sledujte webové stránky fakulty a katedry filosofie, abyste měli aktuální informace i k opatřením souvisejím s covidem.

Na stejnou adresu můžete psát i dotazy ke státnicím.

Počítejte s tím, že musíte mít respirátor, vlastní psací potřeby, vlastní pití.