Předběžný rozpis k SZZ - červen 2021

| Aktuality

Studentky a studenti,

předběžný rozpis k SZZ naleznete ZDE. Do státnic může dojít ještě k drobným změnám, takže sledujte web KFL.

V den státnic se dostavte do budovy P (podle místnosti buď do 3. nebo 1. patra) maximálně 10 minut předem. Budeme se snažit, aby všechno běželo "na minutu". Po půlhodinové přípravě bude následovat obhajoba a zkouška (nebo jen zkouška) a hned poté se dozvíte výsledek.

S sebou si přineste vlastní psací potřeby a vlastní pití. Respirátor zakrývající dýchací cesty (nos a ústa) je povinný. Předložit budete muset nejen občanský průkaz nebo studentskou kartu, ale také doklad o negativním testu/prodělaném onemocnění/očkování.  Podrobnosti si přečtěte v dokumentu ZDE.

Pokud byste se cítili nemocní, bez problémů Vás od státnic odhlásíme, takže termín neztratíte (stačí e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Dotazy můžete posílat na stejnou adresu.

S. Exnerová

Doručovací adresa: