Rozpis k SZZ - 25. leden 2021

Studentky a studenti,

rozpis k SZZ na pondělí  25. ledna 2021 najdete ZDE.  Stále může dojít k posunům v časech, pokud se někdo ještě odhlásí. Sledujte proto web katedry filosofie!

Ke státnicím se dostavte přesně na čas uvedený v rozpisu a vyčkejte před budovou, až si pro Vás přijdu. Ke zkoušce se dostavte jedině pokud se cítíte zdrávi. Pokud byste měli o svém zdraví pochybnosti, dejte nám vědět a my Vás bez problémů od státnic odhlásíme, aniž byste přišli o termín.

Do budovy můžete vstoupit jen ve vlastní roušce. Přineste si také vlastní psací potřeby a pití!

Pokud byste v den státnic měli nějaké potíže, můžete volat na telefonní číslo 733783952.

S. Exnerová, kfl