Průběh státních závěrečných zkoušek - červen 2020

Dámy a pánové,

Letošní státnice budou probíhat za předepsaných hygienických a bezpečnostních opatření.

Rozpis bude přesně určovat, kdy studenti jdou na přípravu a je požadováno, aby se jinak vůbec nezdržoval v budově. Katedra vymezí a označí prostory, ve kterých se studenti budou moci pohybovat. Pokud by se tu někdo zdržoval mimo dobu nezbytnou, budeme ho muset vykázat mimo budovu. Znamená to tedy:

Přijdete ve stanovenou dobu k vrátnici, tam si vás vyzvedneme.

Pokud byste měli teplotu nebo jiné příznaky COVID-19, nesmíte vstoupit do budovy. (Termín nepropadne.)

Vyplníte a podepíšete čestné prohlášení (nebo už si ho přinesete z domova). Bez tohoto prohlášení nemůžete skládat SZZ. (Termín nepropadne.) Oficiální dokument Ke stažení zde.

Pak budete mít pár minut a poté přejdete na přípravu.

Nevoďte s sebou žádný doprovod (musí zůstat venku).

Pokud se státnic chtějí zúčastnit jako veřejnost další osoby – mohou, ale za stejných předepsaných podmínek.

V prostorách budovy je povinná rouška (osobní ochranný prostředek).

Při vstupu do místnosti použijete připravenou dezinfekci rukou.

Pro losování použijete připravenou jednorázovou rukavici.

Při přípravě a zkoušení si můžete odložit roušku do připraveného igelitového sáčku. (Netýká se veřejnosti a může být změněno podle rozhodnutí předsedy komise.)

Přineste si vlastní: roušku (osobní ochranný prostředek), láhev s pitím, psací potřeby, pokud budete potřebovat seznam literatury …

Termín konání SZZ: 22. – 23. 6. 2020

Rozpis bude vyvěšen v nejbližších dnech na webu katedry filosofie.

¨