Přehled ekvivalentů kurzů HU a nově akreditovaného ZSV

Studentky a studenti,

pro studenty druhého nebo třetího ročníku, kteří nastoupili do studia HU, platí, že:

tabulku s ekvivalenty kurzů najdete ZDE. Pokud studujete HU druhým nebo dalším rokem a některý kurz z prvního ročníku Vám chybí, přihlašte se bez obav na uvedený ekvivalent /pokud už není otevřen kurz ze studijního plánu HU . Na studijním oddělení mají k dispozici stejnou tabulku a předmět s jinou zkratkou Vám povolí zapsat.  “Převodní tabulka” předmětů mezi starým a novým studiem,  se  TÝKÁ JEN TĚCH STUDENTŮ, KTEŘÍ STUDUJÍ VE STARÉM PROGRAMU Humanitní studia, ALE Z NĚJAKÉHO DŮVODU JIM CHYBÍ NĚJAKÝ PŘEDMĚT.

pro studenty, kteří nastoupili do nově akreditovaného bc. studia ZSV (např. tzv. restart), platí, že:

předměty HU lze uznat za předměty nově akreditovaného ZSV jen v případě, že jsou identické co do rozsahu, způsobu ukončení a počtu kreditů. Pokud je “nový” předmět ze ZSV ukončen zkouškou a “starý" z HU byl ukončen jen zápočtem, je nutné znovu ho absolvovat. Ohledně uznávání se obracejte na garanty kurzů nové akreditace ZSV.

S. E.