Aktuálně pro studenty 1. ročníku

Jste-li studentkou či studentem 1. ročníku, mohly by pro Vás být užitečné následující informace:

Pro akademický rok 2023/24 je tu ke stažení ZDE nový průvodce studiem.  Bude zajímavý jistě i pro studenty vyšších ročníků.

Informace přináší také videoblok Jsem prvák - odkaz ZDE.

K dispozici jsou pro případ nejasností nebo problémů tutoři, kteří ochotně poradí:

- z řad pedagogů je to na katedře filosofie PhDr. Luďka Hrabáková, Ph.D. (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

- z řad studentů jsou to Jakub Růžička (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo Helena Mašková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Přejeme klidný a zdárný začátek univerzitního života!

KFL