L. Hrabáková - změny v KH

Ve zkouškovém obodbí budou KH L. Hrabákové v pozměněných termínech:

28.5. 9:00 - 10:00   15:00 - 16:00

4.6. konzultace se ruší z důvodu zahraniční cesty

11. 6.  9:30 - 10:30

18. 6.  10:00 - 11:45

25. 6. 10:00 - 11:45

Vážení studující,

protože se blíží prázdniny, připomínám, že v rámci programu Erasmus+ máte možnost vyjet do zahraničí na praktickou stáž na kratší dobu (1-2 měsíce) .

Podrobnější informace najdete na TUL - Erasmus+ v sekci praktické stáže a v dokumentu Jak postupovat.

Dále se můžete rozhodnout pro účast na prázdninové letní škole kdekoliv v zahraničí, přičemž poplatky za účast lze hradit z mobilitního programu rektora TUL.

Více na Letní školy v zahraničí.  Případné dotazy ráda zodpovím.

Přeji všem krásné a užitečně strávené prázdniny

Luďka Hrabáková, koordinátorka programu Erasmus+ na KFL

Od 21.5.2018 je možné se přihlásit přes Portál FP ke státní zkoušce, popř. obhajobě závěrečné práce, na KFL. Studenti, kteří mají přerušené studium se musí přihlásit osobně, popř. písemně na sekretariátě katedry. Problémy s přihlášením řešte ihned mailem, popř. telefonicky se sekretářkou katedry.  Státní zkoušky budou probíhat ve dnech 29. - 31.8.2018.

Termín pro přihlášení je:  do 30.6.2018, do tohoto termínu odevzdejte Seznam přečtené literatury ke SZZ.

Seznam literatury nastudované ke SZZ na KFL v červnu 2018 je nutné předložit na sekretariátě katedry filosofie nejpozději do konce května. Formuláře pro jednotlivé obory najdete na web-KFL. Bez seznamu literatury nelze předstoupit před komisi SZZ.

Zadání BP a DP

Zadání závěrečných prací jsou připravena k vyzvednutí na sekretariátě KFL. Kopii Zadání nezapomeňte při konzultaci předat Vašemu vedoucímu BP/DP.

Vážení studující,

blíží se uzávěrka přihlášek zájemců o studium v zahraničí v příštím akademickém roce. Prakticky každý, kdo projeví zájem, může od října 2018

vycestovat na některou z evropských univerzit. Neváhejte a využijte tuto příležitost. Podrobnosti a návod jak postupovat najdete v přiložené prezentaci.

Případné dotazy ráda zodpovím.

L. Hrabáková

koordinátorka Erasmu za KFL

Přílohy k textu
Download this file (Erasmus + pro studenty.pptx)Erasmus + pro studenty.pptx[ ]65 kB08. 12. 2017 09:25