Zadání BP + DP

Zadání závěrečných prací - BP/DP jsou po podpisu připravena k vyzvednutí na sekretariátě KFL. Dodržujte prosím úřední hodiny.  


Vážení studující,

blíží se uzávěrka přihlášek zájemců o studium v zahraničí v příštím akademickém roce. Prakticky každý, kdo projeví zájem, může od října 2018

vycestovat na některou z evropských univerzit. Neváhejte a využijte tuto příležitost. Podrobnosti a návod jak postupovat najdete v přiložené prezentaci.

Případné dotazy ráda zodpovím.

 

                                                    L. Hrabáková

                                            koordinátorka Erasmu za KFL

Přílohy k textu
Download this file (Erasmus + pro studenty.pptx)Erasmus + pro studenty.pptx[ ]65 kB08. 12. 2017 09:25

Témata závěrečných prací pro AR 2017/18 byla zveřejněna na web-KFL (sekce pro studenty/závěrečné práce). Zároveň jsou témata vyvěšena na nástěnce KFL v prostorách katedry - vedle sekretariátu.


Vážené studentky a vážení studenti,

uvolnilo se několik míst pro vycestování na Erasmus+ studijní pobyty v letním semestru 2017-2018. Na některých partnerských univerzitách jsou již místa plně obsazena, anebo již proběhl termín pro zaslání nominací či přihlášek. Na některé univerzity je ale stále možné se na letní semestr přihlásit, mimo jiné např. na německou univerzitu Heinrich Heine University Düsseldorf (HHU), na tureckou univerzitu Ondokuz Mayis University v Samsunu (viz Student Guide a Institutional Key Data), na tureckou univerzitu Canakkale Onsekiz Mart University (Student Guide a Infosheet), na polskou univerzitu v Nowem Saczi, na maďarskou Univerzitu v Pécsi (viz Student Guide), na španělskou univerzitu ve Valencii (zde jen 1 volné místo) a na mnohé další. Pokud máte zájem o vycestování v letním semestru 2017-2018 na Erasmus+ studijní pobyt, ale i na pracovní stáž, ozvěte se na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

                                                                     Daniela Bímová
                                                                     Fakultní Erasmus+ koordinátorka


  • 1
  • 2