Sekretariát KFL - dovolená

Sekretariát katedry filosofie bude od 20.9. do 24.9. mimo provoz = dovolená. Úřední hodiny ve středu 25.9. mimořádně v době:  11:30 - 13:00 hod.

Vážení studující,

protože se blíží prázdniny, připomínám, že v rámci programu Erasmus+ máte možnost vyjet do zahraničí na praktickou stáž na kratší dobu (1-2 měsíce) .

Podrobnější informace najdete na TUL - Erasmus+ v sekci praktické stáže a v dokumentu Jak postupovat.

Dále se můžete rozhodnout pro účast na prázdninové letní škole kdekoliv v zahraničí, přičemž poplatky za účast lze hradit z mobilitního programu rektora TUL.

Více na Letní školy v zahraničí.  Případné dotazy ráda zodpovím.

Přeji všem krásné a užitečně strávené prázdniny

Luďka Hrabáková, koordinátorka programu Erasmus+ na KFL

Zadání BP a DP

Zadání závěrečných prací jsou připravena k vyzvednutí na sekretariátě KFL. Kopii Zadání nezapomeňte při konzultaci předat Vašemu vedoucímu BP/DP.

Vážení studující,

blíží se uzávěrka přihlášek zájemců o studium v zahraničí v příštím akademickém roce. Prakticky každý, kdo projeví zájem, může od října 2018

vycestovat na některou z evropských univerzit. Neváhejte a využijte tuto příležitost. Podrobnosti a návod jak postupovat najdete v přiložené prezentaci.

Případné dotazy ráda zodpovím.

L. Hrabáková

koordinátorka Erasmu za KFL

Přílohy k textu
Download this file (Erasmus + pro studenty.pptx)Erasmus + pro studenty.pptx[ ]65 kB08. 12. 2017 09:25

Témata závěrečných prací pro AR 2017/18 byla zveřejněna na web-KFL (sekce pro studenty/závěrečné práce). Zároveň jsou témata vyvěšena na nástěnce KFL v prostorách katedry - vedle sekretariátu.